Ücretsiz Wordpress Site Analizi

isimkaydet.com ailesi olarak her zaman müşterilerimizin lehine hareket ederek, yeni ve ücretsiz hizmetlerimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz. Artık sunucu tarafından Wordpress sitelerinizi analiz ediyor, yavaş çalışan, yavaşlığa sebebiyet veren eklentilerinizi ve kod parçalarınızı raporluyoruz. Bu hizmetimiz isimkaydet.com web ... Devamını Oku »

29ıncı Haz 2021
American Express Kredi Kartları İle Ödeme Aktif!

Artık Garanti Bankası'nın Amerikan Express logolu kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

29ıncı May 2021
Yeni Hizmet: Seo Bayi Web Hosting!

Bayi Seo Web Hosting paketlerimiz aktif. Artık aynı anda 5 ip adresine kadar tek pakette sahip olabilir, istediğiniz internet sitelerinin ip adreslerini ayırabilir ve SEO amaçlı kullanabilirsiniz. Bu sayede tek panelden birden fazla farklı lokasyondaki internet sitenizi kontrol etme rahatlığına sahip olursunuz. İlk ay %50 indirim ile ... Devamını Oku »

10ıncı May 2021
Türkiye'de İlk! Papara Checkout İle Güvenli Ödeme.

Artık Papara Checkout üzerinden hiç bir bilginizi paylaşmadan ödeme yapabilirsiniz. Papara Checkout ile yaptığınız ödemeler anında hesabınıza yansır ve hizmetleriniz beklemeden, anında aktive olur. Ödeme sayfasında Papara İle Ödemek istiyorum seçeneğini seçerek, Papara'nın kendi sayfasına yönlendirildikten sonra ödeme ... Devamını Oku »

20ıncı Nis 2021
1 2